• Обновено
Лесни сандали на улични забивања

Лесни сандали на улични забивања

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

Додадете допир на гламур во вашата вечер колекција на обувки со заслепената улица. Овој стил на глупост е тренер на главата со својот мулти-лента, дизајн преку мрежен дизајн и разиграна peиркање-а-бу пети. Повратниот патент за грб овозможува лесен пристап. Подготвена влошка. Дизајнирано со удобност и гламур во умот. Заден патент за лесно вклучување/исклучување.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас