• Обновено
Pantssaver Custom Fit Car Clone Clone Mats for Dodge Durango, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, тен, тен

Pantssaver Custom Fit Car Clone Clone Mats for Dodge Durango, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко Гроувс Канал вода, Снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста.Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Dodge Durango 2018 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл. Не-лизгачки дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат МАТ во место Без оштетување на вашето возило тепих . направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас