• Обновено
11w Предводена Надворешна Пристаниште Светло Со Квадратна Основа Во Модерен Стил Висока И Широка Бејли Стрит Дома 372-Бел-4962090

11w Предводена Надворешна Пристаниште Светло Со Квадратна Основа Во Модерен Стил Висока И Широка Бејли Стрит Дома 372-Бел-4962090

DEN 1215.84

Залиха
Во продавницата

Колекција : Гарик Стакло, Материјал : Алуминиум, Завршна Боја : Црна, Ширина : 9,25", Висина : 29,75", Должина : 9,25", Тип На Светилка : ЛЕР, Број На Светилки : 1, Моќност : 11 Вати, Cri : 90, Температура На Бојата : 2700 Келвини, Лумени : 330, Затемнувачки : Да, Рејтинг На Влага : Влажно Оценето, Desc : Додадете дизајн-напред изглед на геометрија И Уметност Во Еден На Убав Простор Или Пешачка Патека. Овој еднократен надворешен пристаниште монтиран од серијата Garrick Glas нуди ажурна рамка на цилиндерот со црн алуминиум со гравиран стаклен дифузер. ЛЕД осветлувањето нуди енергетска ефикасност за разубавување на неговата вредност.,- Garrick Glas - 11 W 1 LED Надворешен Пристаниште Монтирање Светлина Со Квадратни База Во Модерен Стил - 29,75 Инчи Високи и 9,25 Инчи Широк-372-БЕЛ-4962090 11w 1 Led Отворено Пјер Планината Светлина Со Квадратни База Во Модерен Стил - 29,75 инчи Високи и 9,25 инчи Широк Бејли Стрит Дома 372-Бел-4962090.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас