• Обновено
Фустани За Жени Плус Големина Мода Печатење Со Долги Ракави Памук Лен Џебен Фустан Со Тркалезен Врат На Клиренс

Фустани За Жени Плус Големина Мода Печатење Со Долги Ракави Памук Лен Џебен Фустан Со Тркалезен Врат На Клиренс

DEN 512.00

Залиха
Во продавницата

Како продавач, ќе ги дадам вистинските стилови и предлози врз основа на потребите и преференциите на клиентот за да се осигурам дека ќе го најдат фустанот што најмногу им одговара.83 " Должина : 135cm/53. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.44 " Должина : 134cm/52.Имаме повеќе релативни производи што ги сакате!.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас