• Обновено
Машка Маица Облека Најдобар Татко Некогаш Писмо Графички Отпечатоци Екипажот Вратот 3Д Печатење Отворено Улица Краток Ракав 3Д Печатење Облека Облека Основни Клас

Машка Маица Облека Најдобар Татко Некогаш Писмо Графички Отпечатоци Екипажот Вратот 3Д Печатење Отворено Улица Краток Ракав

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Сушете или пеглајте на ниска температура доколку е потребно. Без разлика која хавајска кошула за мажи голема и висока порачувате, ова е кошула без грижи во која ќе уживате во сезоните што доаѓаат. €Многу Големина}Големина На Дете : 100. Стил : Графичка Кошула Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : тип На Издание На Кратки ракави : Лабава Еластичност : Силуета На Микро-Еластичност : Дебелина На Ж-Линија : Тип На Лесна Големина : Материјал Со Редовна Големина : Активност На Полиестер : Забава,Дневно, Деколте За Одмор : Стил На Вратот На Екипажот : Тема За Одмор : Лето Сите Големина За Деца и Возрасни. Големина на дете : 100. Соодветните Комплети За Пижами Се Продаваат Одделно. Без разлика дали тоа е за одмор, или секојдневно носење, можете да ја носите оваа кошула мажи со маица внатре, ќе бидете најпривлечни. ●Хавајски Стил● менсавајски кошули, кратки ракави секојдневен стил на копче надолу со редовно вклопување, јака за ревер, лев џеб, копчиња за софистициран, без напор изглед и чувство. Графичка Кошула Со Кратки Ракави.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас