• Обновено
Женски Блузи Облечени Обични Долги Ракави Холивуд Печатени Тркалезни Вратот Пуловер Врвот Блуза Ноќта На Вештерките Костими За Жени На Дозвола

Женски Блузи Облечени Обични Долги Ракави Холивуд Печатени Тркалезни Вратот Пуловер Врвот Блуза Ноќта На Вештерките Костими

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.95" Големина : Ххл : Хх-Големи Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 113см/44.77" Големина : М : Средно Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 98см/38. Пакувањето вклучува : 1x женски моден дуксер За Ноќта на Вештерките.Сезона : Aut/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Полиестерска Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Врвна Големина : С : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 93см/36. Одговараат За, Зима и Пролет. Ние ќе ви обезбедиме 100% задоволителна услуга 24 часа на ден. Ако имате било какви прашања, ве молиме комуницирајте со нас во времето. Сѐ : совршено оди со речиси секоја облека, а можете едноставно да ја носите со слаби фармерки, шорцеви или хеланки. Уживајте во мазен, мек допир.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас