• Обновено
Посинок: Олеснување На Животот Памучна Маица Со Кратки Ракави Во Ретро Стил Со Недефинирани Подароци

Посинок: Олеснување На Животот Памучна Маица Со Кратки Ракави Во Ретро Стил Со Недефинирани Подароци

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн Посинок : Олеснувањето На Животот Маица Во Ретро Стил го Прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Посинок : Олеснување На Животот Ретро Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас