• Обновено
Брилијантни Женски Маици Со Тркалезен Врат Модна Жена Каузално Печатење Со Кружен Врат Блуза Маици Со Долги Ракави

Брилијантни Женски Маици Со Тркалезен Врат Модна Жена Каузално Печатење Со Кружен Врат Блуза Маици Со Долги Ракави

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 91cm/35.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Стил : средна должина,Дами, модерен, секојдневен, лабав фитинг. Големина : LSize.76 "Ракав : 60. Големина : XLSize. Големина : XXLSize.Стил : Ова Печатено Може Да биде Одлично под јакни или сам, носено со, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.70" Ракав : 63.Карактеристики : Тркалезен Врат,Долг Ракав,Копче,Печатење ,Секојдневно,Носење,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.Ве молиме слободно контактирајте не во секое време паѓаат 3/4 Ракави Кошули За Жени,Паѓаат Кружни Врвови На Вратот За Жени,Паѓаат Женски Врвови Со Долг Ракав,Расчистување На Есенските Зимски Врвови,Женски Маици Со Тркалезен Врат,Секојдневни Кошули За Жени,Блузи За Жени Модни Секојдневни,Дозвола За Паѓање Облека За Жени Моден Клиренс,Маица Со Долги Ракави За Жени врвови на ракавите,женски врвови 3/4 Ракав,Женски Врвови Плус Големина,женски врвови памук Плус Големина,Женски Врвови Памук Со Долги Ракави,Женски Врвови Против Памук За Вратот,Женска Кошула Блуза,Дозвола За женска блуза Под 10 Долари,Дозвола За дами.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас