• Обновено
Случај Со Пакет За Футрола За Појас за iPhone Плус: Витка Е Хибридна Серија Отпорна На Удари И Pu Кожа Магнетна Телефонска Торбичка

Случај Со Пакет За Футрола За Појас за iPhone Плус: Витка Е Хибридна Серија Отпорна На Удари И Pu Кожа Магнетна Телефонска Торбичка

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Двослоен случај е направен со поликарбонат и тпу силиконски гел хибриден тенок не-гломазен дизајн. Карактеристики внатрешна картичка слот носителот. Вклучува две појас јамки за безбедна одржи околу половината со појас. Подигнати отворени рабови за заштита на камерата и екранот. Отворете порти за целосно копче и функционалност на кабелот. Компатибилен Со apple i Phone 14 плус (6,7 инчен екран големина на екранот). Оваа професионална фолио футрола за торбичка за фолио книги е изработена од врвна текстура висококвалитетна стп винил кожа за издржливост и класичен кожен изглед и чувство. Копчињата се покриени. Прецизни исечоци, лесен за пристап до сите порти, копчиња, камери и звучници. Премиум 3 пакет ставки : [Класична Серија] хоризонтална футрола за појас носете торбичка за торбичка за носење телефон, ЕКС тенок цврст капак со двослоен капак (Црн) и Микро бришење На Атомот На Депото Бемз. Торбичката е во состојба да одговара на уредот со инсталиран тенок случај. (Не е вистинска кожа. Држачот за торбичка за носење телефон обезбедува одлична заштита од апсорпција на удари. Двослоен хибриден заштитен капак (Црн) е изработен од висококвалитетна поликарбонатна надворешна обвивка и внатрешен тежок силиконски ТПУ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас