• Обновено
додатоци нараквици Нерѓосувачки Челик Цирконија Синџир Стил Линк Прилагодлива Големина Нараквица Розово Злато

додатоци нараквици Нерѓосувачки Челик Цирконија Синџир Стил Линк Прилагодлива Големина Нараквица Розово Злато

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

Оваа трендовска значајна нараквица, исто така, го прави совршен подарок за Роденден, Годишнина, ден На Мајката, Свадба, Дипломирање, Пензионирање ,Денот на Вљубените, Божиќ итн. 1, 100% сосема нов и висок квалитет.Нерѓосувачки Челик Цирконија Синџир Стил Линк Прилагодлива Големина Нараквица Функција : оваа прилагодлива нараквица е совршен додаток во текот на летото или за секоја посебна пригода. Опис : Материјал : Големина НА ЛЕГУРА : прилагодлив, околу 13+7 cmpacking : 1x Нараквица овој стилски накит е многу погоден За секојдневно носење, можете директно да му дадете подарок на вашата љубовница, сопруга, девојка, ќерка, внука и вашите пријатели! Совршен накит За Божиќ, Годишнина, Дипломирање, Денот На Мајката, Денот на Вљубените; исклучителни подароци за накит за дами, мајки, свекрва, ќерки и пријатели! ќе се чувствувате топло и среќен подарок! Побрзајте и нарачајте го вашиот омилен!. на вашата листа на подароци Ситно изработени од треперливи кубни камења од цирконија, ова ќе даде комплимент за секоја облека.2, Највисок квалитет и најекономична цена.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас