• Обновено
Lamborghini Reventon Рамен Црна Елита Ограничено Издание 1-Deecast Модел Автомобил

Lamborghini Reventon Рамен Црна Елита Ограничено Издание 1-Deecast Модел Автомобил

DEN 319.52

Залиха
Во продавницата

Карактеристики lamborghini Reventon Рамен Црна Елита Ограничено Издание 1-43 Diecast Модел Car Limited Издание До 10000 Доаѓа во пластични изложбени витрини спецификации : 5" H x 9" W x 5" Dwight : 1 lbs - SKU : ZX9 DTDP2452 Карактеристики Lamborghini Reventon Рамен Црна Елита Ограничено Издание 1-43 diecast модел автомобил. Ограничено Издание До 10000 Доаѓа во пластична изложба. Спецификации Димензија : 5 "H x 9" W x 5 " D. Тежина : 1 фунти. - ШКУ : ZX9 DTDP2452.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас