• Обновено
Женска Нараквица За Шарм, Приврзок За Срце Виолетова Кристална Змија Синџир Со Монистра, Нараквица Со Богатство Бо Затворач, Одговара На Повеќето Зглобови, Најдобр

Женска Нараквица За Шарм, Приврзок За Срце Виолетова Кристална Змија Синџир Со Монистра, Нараквица Со Богатство Бо Затворач,

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

За оваа ставка. Нараквица внатрешен дијаметар големина : 6,69 инчи; {17см}. Убава и елегантна : нараквицата ја комбинира прецизноста и квалитетот на брилијантните кристали со безвременски дизајн и синџир обложен со родиум, за допир на гламур за секоја пригода. Дизајниран да трае : накитот Сваровски ќе ја задржи својата брилијантност со текот на времето кога ќе се почитуваат едноставни практики за нега; отстранете пред контакт со вода, лосиони или парфеми за да го продолжите животот на вашиот накит. Внимателен подарок : со безвременски дизајн и полиран изглед, оваа нараквица добро се комбинира со секоја колекција, без разлика дали е за вашата или како подарок славење пријателство, родендени и други незаборавни моменти. АВЕКИ Женски Шарм Нараквица, Срце Приврзок Виолетова Кристално Монистра Змија Коска Синџир, Богатство Кутија Затворач Нараквица, Одговара На Повеќето Зглобови, Најдобар Одмор Подароци За Жени, FG255.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас