• Обновено
Жените Секојдневно Градници Дозвола Чипка Лигавче Панталони Целокупната Челик Прстен Слободен Долна Облека Бела Долна Облека За Жени Невестински, Кафеава, 115C

Жените Секојдневно Градници Дозвола Чипка Лигавче Панталони Целокупната Челик Прстен Слободен Долна Облека Бела Долна Облека

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

П : дали е истата боја како на сликата?* О : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со Нашиот Фустан, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот дисплеј.П : дали ткаенината е растеглива?А : Да! Ткаенината е прилично растеглива, погодна за целата форма на телото. клипови за ремени за градник за Растојание од грбот. црни панталони за Чистење за Жени.П : Дали ќе се намали или избледи?* О : имавме направено некој тест и ветивме дека нема да се намали или избледи по миењето. Лесно за нега. Рачно миење одделно во ладна вода.П : дали има лош мирис или ве чеша?* О : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша,не грижете се. Женски комбинезони Дозвола.П : дали овој фустан дише? Се гледа ли?О : не гледам преку. Донекаде дише, но дефинитивно одговара и на формата.Ауестионс И Одговори П : обично носам Медиум со големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?`+ А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим ЛОНГЗУВС, ние ќе ви го решиме.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас