• Обновено
Вотка Е Мојот Дуксер На Екипажот На Вљубените

Вотка Е Мојот Дуксер На Екипажот На Вљубените

DEN 415.20

Залиха
Во продавницата

Овој дуксер се одликува со "Вотката Е Мојот Валентин" напред со бело мастило на Дуксер Со Возрасен Екипаж. 50/50 Поли/Памучен Дуксер. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра. дуксер на екипажот. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Печатени ВО САД!.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас