• Обновено
Оалиро Полиестер Маици Со Долги Ракави За Жени Цветен Принт Излегување Врвови За Жени Против Вратот

Оалиро Полиестер Маици Со Долги Ракави За Жени Цветен Принт Излегување Врвови За Жени Против Вратот

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Удобност : врвовите со Долги ракави обично се направени од меки материјали што дишат и се чувствуваат одлично против кожата. Разновидност : врвовите со Долги ракави доаѓаат во широк спектар на бои, дезени и стилови, така што можете да најдете оној што одговара на вашиот личен стил. Достапно : врвовите со Долги ракави честопати имаат прифатлива цена, што ги прави одлична опција за оние со буџет.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас