• Обновено
Воблинг Женски Машки Чевли За Плажа Брзо Сушење Вода Чевли Сурфање Аква Чорапи Пливање Станови Удобност Боси Лесни Сини 7

Воблинг Женски Машки Чевли За Плажа Брзо Сушење Вода Чевли Сурфање Аква Чорапи Пливање Станови Удобност Боси Лесни Сини 7

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Содржина на пакетот : 1 Пар Водени Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.Опис : Пол : Унисекс, Возрасни, Жени, Менстајл : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси, Аква Чорапи, Чевли За Јога, Чевли За Теретана, Атлетски Чевли, Аква Чевли Тип На Шема : Пруги, Брза Сува Боја : црна и бела, темно сина портокалова, лотос корен во прав, виолетова, розова црвена (По Избор)Големина : 4,5 УСД, 5,5 УСД, 5,5 УСД, 6 УСД, 7 САД, 7,5 УСД, сад 8, Сад 8. Гумен ѓон отпорен на лизгање, кој ги штити вашите стапала од повреда од остри предмети и одлично работеше на плажата топол песок. Мазното деколте дизајнирано ќе се грижи за вашите глуждови. И прицврстена јамка за потпетици е лесно да се стават и исклучат чевлите за пешачење на вода, како и да се закачат на опрема на отворено.5 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Еластичен Материјал За Ѓон Од Крпа : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Магичен Тип На Тапети : висина На Тркалезна цевка : ниска сезона : пролет, лето, fall, зимска пригода : Секојдневен, Дневен, ВНАТРЕШЕН, НАДВОРЕШЕН, ОДМОР, ПЛАЖА, СПОРТСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.5, Сад 9, Сад 9. ФЛЕКСИБИЛНИ : нашите влечки за аква чевли за пливање се со мала тежина и лесно се носат, без разлика дали одите на река, море, езеро и океан за да играте, можете да ги понесете нашите аква чевли со вас.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас