• Обновено
222мс Конец, Мала Завртка Со Мала Јачина, мл, во диа Или Помала, Виолетова

222мс Конец, Мала Завртка Со Мала Јачина, мл, во диа Или Помала, Виолетова

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

222мс Конец, Мала Јачина/Мала Завртка, 50 мл, 1/4 во диа Или Помали, Виолетови Апликации=Заклучување И Запечатување Сврзувачки Елементи до 1/4 во Дијакапацитет Вол. [Ном]=50 m LChemical Соединение=Акрилик; Диметакрилатercерколор=Метод На Виолетова Боја=Време На Лекување На Анаеробик Фикс @ Temp.=10 мин @ 77° Ffull Лек Време @ Temp.=24 часа @ 77° FGap Пополнете [Макс]=0.005 in Odor/Мирис=Карактеристичен Тип На Пакување=Шишиња Физичка Форма=Отпорност На Течност=Корозија; Rust Temp. Опсег [Макс]=300° FTemp. Опсег [Мин]=-65° Големина На Навој [Макс]=1/4 Големина На нишка [Мин]=< 1/4 интор (Пауза)=53 во·лб На М10 Челик (Преовладува)=30 во·лб На М10 Челик Вискозност [Макс]=5000 кпвискозност [Мин]=1200 кпт ова Е пакет од 5 Шишиња 1 По Шише Идеален За Прицврстувач Дијаметри Од 1/4 Инчи И Помали. Контролирано подмачкување за точни оптоварувања на стегачот. Деловите може да се одделат со помош на рачни алатки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас