• Обновено
Женски Памучни Ленени Капри Манжетни Панталони Летен Попуст Продажба Мода Панталони Со Висок Еластичен Струк За Девојчиња Цевка Ливче Обичен Лабав Цврст Печатење

Женски Памучни Ленени Капри Манжетни Панталони Летен Попуст Продажба Мода Панталони Со Висок Еластичен Струк За Девојчиња Цевка

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

: Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 85см/33. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 73см/28.- [ТРЕНДОВСКИ СТИЛ] Останете во мода - напред со модерниот дизајн на Нашите Удобни Панталони кој е совршен за секоја пригода, од секојдневни излегувања до тренинзи во теретана.46 "Колк : 112см/44.Хапимо Женски Памучни Ленени Капри Манжетни Панталони Со Летен Попуст Продажба Модни Панталони Со Висок Еластичен Струк За Девојчиња Обични Ливчиња Со Цевки Лабаво Цврсто Печатење На Срцето Што Дише Сино XXLProduct Карактеристики : -[УДОБЕН ДИЗАЈН] Нашите Удобни Панталони имаат мек и еластичен материјал кој обезбедува максимална удобност за целодневно носење.70 " Големина : ХХЛ Големина.Големина : С Големина.52 " Големина : М Големина.10 "Колк : 106см/41.37" Должина : 108см/42.76" колк : 128cm/50.- [НОСЕЊЕ НА СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ] Нашите Удобни Панталони може да се носат во сите временски услови, одржувајќи ве удобно и стилски и во топла и во студена клима.Дознајте повеќе ЗА ХАПИМО со посета На Нашата Страница На Брендот. - [ИНСТРУКЦИИ ЗА ЛЕСНА НЕГА] Нашите Удобни Панталони се перат во машина за лесна нега и одржување, обезбедувајќи долготрајно носење.91 " Големина : Л Големина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас