• Обновено
Јандорф Специјалитет Хардв Пречка За Сите Намени Ад Цинк 60202

Јандорф Специјалитет Хардв Пречка За Сите Намени Ад Цинк 60202

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Попречните шипки се користат за монтирање на светлосни тела во електричната разводна кутија. Прилагодливата сеопфатна попречна лента се користи за монтирање на светлосни тела до 3 инчи., 3-1/4 во. или 4 во. електрични кутии.Име на брендот : Јандорф Тип На Производ : Комплет За Попречни Шипки Тип На Пакување : Картонска Завршница : Цинк Обложен Број Во Пакување : 1 Пк Должина : 5 инчи. ЏАНДОРФ СПЕЦИЈАЛИТЕТ ХАРДВ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас