• Обновено
Women И Зима Женска Плетена Капа Од Конска Опашка Волна Празно Задебелување На Горниот Капак

Women И Зима Женска Плетена Капа Од Конска Опашка Волна Празно Задебелување На Горниот Капак

DEN 182.24

Залиха
Во продавницата

Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Бојата може малку да варира поради поставувањето на бојата на секој поединечен мониторпакет вклучен : 1 х Плетена Волнена Капа ве Молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината. Дизајнот на стилот на личноста додава чувство на тренд.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас