• Обновено
Цртани Цвеќиња Мека Ултра Тенка Телефонска Кутија за iPhone Pro Ma 13, Телефонски Капак за Mini Pro MA PRO XS MA XR 6s Плус Плус Заштитник На Телефонот

Цртани Цвеќиња Мека Ултра Тенка Телефонска Кутија за iPhone Pro Ma 13, Телефонски Капак за Mini Pro MA PRO XS MA XR 6s Плус

DEN 206.08

Залиха
Во продавницата

Опис. Материјал : TPU+КОМПЈУТЕР. Карактеристики : Лесен. Пакетот Вклучува : 1 Транспарентен Случај. Лесно Се Вклопува И Отстранува. Удобен Зафат, Компактен, Елегантен И Стилски. Модерен Дизајн-Ултра Тенок Профил. Транспарентен Дизајн За Одржување На Модерниот Изглед на Вашиот Телефон. Цврстото Поставување Гарантира Дека Вашиот Телефон не Изгледа Гломазен. Заштитете Го Телефонот Од Гребнатини, Испакнатини, Падови И Прашина. Лесен Пристап До Сите Контроли Без Отстранување На Куќиштето. Исечоци за Звучник, Микрофон, Објектив На Камерата, Полнач И Пристаниште без Раце. Компатибилен Модел : . i Phone 5/5s/SE. i Phone 5 C. i Phone 6 плус/6s Плус. i Phone 6/6s. i Phone 7 Плус/8 плус. i Phone 7/8/SE(2020). i Phone X. i Phone XR. i Phone XS. i Phone XS Max. i Phone 11. i Phone 11 Pro. i Phone 11 Pro Max. i Phone 12 Мини. i Phone 12 Pro Max. i Phone 12/ 12 Про. i Phone 13. i Phone 13 мини. i Phone 13 про. i Phone 13 pro max. i Phone 14 . i Phone 14 плус . i Phone 14 Про . i Phone 14 Pro Макс Сосема Нов и квалитетен материјал. отпорен на прашина, отпорен на удари. Совршено одговара За Паметен Телефон На apple i Phone.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас