• Обновено
Бомото Жените Боемски Резервоарот Блузи Предниот Крст Лабава Блуза Плажа Секси V Вратот Маици

Бомото Жените Боемски Резервоарот Блузи Предниот Крст Лабава Блуза Плажа Секси V Вратот Маици

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Повод-Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Училиште,канцеларија,забави,клубови и Состаноци.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и спандекс.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Цветна Блуза За Печатење, Обичен Тип На Шема На Резервоарот За Вратот V : Цветен Принт, Предна Боја : Портокалова, Црвена, Сина (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекслегина : Должина На Колковите Должина на вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас