• Обновено
Мали Деца Момчиња Облека Бебе Девојки Писмо Долг Ракав Симпатична Цртан Филм Фудбал Ромпер Боди Дуксер Облека

Мали Деца Момчиња Облека Бебе Девојки Писмо Долг Ракав Симпатична Цртан Филм Фудбал Ромпер Боди Дуксер Облека

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Големина : 60 Препорачана возраст : 0-3 Месеци Биста : 52см/20,47" Должина : 38см/14,96" Големина : 70 Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 54см/21,26" Должина : 40см/15,75" Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 56см/22,05" Должина : 42см/16,54" Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 58см/22.83" должина : 44см/17.32" бебе новороденче новороденче Момчиња Девојки писмо долг ракав Симпатична Цртан филм фудбал ромпер Боди дуксер облека дете момче облека. Слатка Облека За Бебиња. Одличен подарок за туш за бебиња за нова или очекувана мајка. МАТЕРИЈАЛ : памучна мешавина, удобна и мека, лесна. Ткаенина што дише, растеглива и пријателска за кожата. Слатко Бебе Момче Деца Новороденче Ромпер Комбинезон Боди Облека Од Памучна Облека. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См);.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас