• Обновено
Спринт Zte Grand S Char Ger Grast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Спринт Zte Grand S Char Ger Grast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

DEN 159.84

Залиха
Во продавницата

адаптивна технологија за брзо char ging : со ixir Quick Char GE 2. 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди. Адаптиран брз char ging (Брз char ger) car charwith адаптивната технологија за брзо char ging за нашата батерија може да оди од нула до 50% ниво на батерија за околу 30 минути , додека остварувате повици или користете ја вашата апликација за навигација GPS, микро-USB до USB кабел Овој микро-USB 2. Компатибилни уреди : Работи со прилагодливи уреди за компатибилни брзи јаки (AFC). Гаранцијата што не може да се пренесе на неовластени репродуктори!. Синхронизирање и пренесување датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Samsung : Galaxy S7, S7 Edge, Note 4, Note Edge, S3, S4, S6, S6 Edge, S6 Edge+ и повеќе. Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас