• Обновено
Копче за време на време и време на женски џемпер од кардиган, лесен, големини XS-xxxl

Копче за време на време и време на женски џемпер од кардиган, лесен, големини XS-xxxl

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Ракави : Долги ракави. Забијте го вашиот стил со овој подготвен џемпер од кардиган од време и TRU. Грижа : Машината за перење. Тежина : лесна полите; капка рамо. Материјал : 77% полиестер/23% рајон. Ockебови : Ништо.Знаете дека сакате класика. Карактеристики : Рбебна плетена манжетна и полите; капка рамо. Земја на потекло : Увезен. Носете го соло и копчиња или слоевити и отворени - или одете тотално ретро и копче за грб! Само на. Мека и лесна, така што не додава рефус, овој лесен кардиган има деколте на екипажот само чекајќи ја вашата омилена шамија или ѓердан за изјава. Грижа : Машината за перење. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. Тежина : лесна. Земја на потекло : Увезено. Земја на потекло : Увезен. fit : опуштена. Тежина : лесна полите; испуштете го рамото. Затворање : предно копче надолу.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас