• Обновено
Компанијата Сребрен фармерки Ко. Women'sенски дечко со средно издигнување тенок фармерки на нозете, големини на половината 24-36

Компанијата Сребрен фармерки Ко. Women'sенски дечко со средно издигнување тенок фармерки на нозете, големини на половината 24-36

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Сребрен фармерки Ко. Дечко со средно кревање тенок фармерки на нозете - сакате да ги покажете вашите криви, но претпочитате лежерен изглед и чувство? Дечкото има удобен, класичен среден пораст и вклопување без јаз што е изградено за видови на каросени тело. Опуштеното вклопување во колкот овозможува максимална удобност, додека тенок отвор на ногата создава ласкава силуета. Тенок фармерки со нозе со темно индиго плакнење; Деним со низок истегнување со цврст изглед инспириран од 90-тите години. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 9.25 '' Среден пораст; 29 "(манжетни 1 1/4" x 2) инсеми.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас