• Обновено
Дизни замрзнати девојки трепет долги ракави графички врв и хеланки, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-6x

Дизни замрзнати девојки трепет долги ракави графички врв и хеланки, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-6x

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Колку слатко! Облеката на Дизни на вашето мало девојче е подготвена во која има ликови од нејзиниот омилен филм - Фрозен! Овој удобен сет располага со врв и хеланки во шарени отпечатоци и изработени во пријатна ткаенина. Вклучува 1 врв и 1 пар хеланки. Врвот : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Флатер акценти на рамената; Контраст за печатење. Панталони : стил на влечење; еластична половината; сите отпечатоци. © Дизни, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Сет на замрзнати облеки на девојчињата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас