• Обновено
Athiceубовни и спортски женски чипкани мрежи за атлетски патики

Athiceубовни и спортски женски чипкани мрежи за атлетски патики

DEN 271.68

Залиха
Во продавницата

Стартувајте големи (само за бои со цели големини, големина до најблиската големина. За бои со половина димензии, големина до најблиската половина.) Стартувајте, скокнете, истегнете и освојте ги вашите фитнес цели, со loveубов со дебели Ева Среден-Сол и TPR Outsole. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Фронт на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : Горна мрежа за дишење; беспрекорни преклопувања; Чунки, издржливо дно; Подготвена јака и јазик. Покани со тантеки со чипка за жени од Loveубов и спорт. Loveубов и спорт. Станете и сјај во активна облека со високи перформанси. Само на.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас