• Обновено
Одморот за одмор Божиќна бомба бомба, калап, транспарентен, во еден сет, тркалезен стил

Одморот за одмор Божиќна бомба бомба, калап, транспарентен, во еден сет, тркалезен стил

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Сите сме ги виделе и ги сакаме новите бомби со какао што ги фрлате во топло чоколадо. Сега можете да ги направите дома !!! Пластичниот калап за бомби од какао доаѓа на две парчиња. Користете го омиленото стопено чоколадо за да ги направите бомбите и да ги пополните вашите омилени бонбони или шеќери. Вклучени се упатства! Што чекаш!!! Вашите деца и пријатели ќе сакаат да го добијат овој трендовски третман од вас за Божиќ! Измијте пред и по секоја употреба. Само миење на рацете, не микробрановско безбедно. Материјал за бомба за бомби за бомби за бомби за одмор Материјал : Пет. Облик : тркалезна бомба. Големина : 5,75инх x 9.25inch. Тежина : 50g/сет. Користете го омиленото стопено чоколадо за да ги направите бомбите и да ги пополните вашите омилени бонбони или шеќери.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас