• Обновено
Чудо на нација девојки со средно-здолниште на велур, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки со средно-здолниште на велур, големини 4- & плус

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Здолништата на чудо нација се главен гардероба оваа сезона. Во најразлични миења и бои, тие се забавен начин да го мешаат и да останат кул во потоплото време. Конструирана во ткаенина од велур со традиционално шиење и трим. Може да се премине совршено од игралиштето во забавата го прави ова совршено за секоја пригода и целодневно носење! Предно предно копче. Јамки на појас. Странични џебови. Пинк велур. Рециклиран полиестер. 92% рециклиран полиестер, 8% спандекс.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас