• Обновено
Miaенски Carat Carat T.G.W. Гарнет и бел топаз Стерлинг сребрен 3-камен-стабилен прстен

Miaенски Carat Carat T.G.W. Гарнет и бел топаз Стерлинг сребрен 3-камен-стабилен прстен

DEN 1984.00

Залиха
Во продавницата

Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Дајте си треперлив изглед со овој тренд-прстен со 3 камен. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Направено во сребро. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Ширина на опсегот : 1,6мм. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Белиот Топаз се сече : круг. Гарнет и бел топаз. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас