• Обновено
Без граници на пресврт на јуниорите назад вратоврски на врвот

Без граници на пресврт на јуниорите назад вратоврски на врвот

DEN 246.08

Залиха
Во продавницата

Врзете боја со пресврт. Не е направен врв на вртење на вртежите за лесно облекување со опуштено вклопување и супер меко чувство. Од фронтот до назад, овој врв се одвиваше. Исклучиво на. Материјал : 91% полиестер/5,9% рајон/3,1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Boatneck со пресек. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Отворен пресврт назад; Цела шема на вратоврска. Врза на вратоврски од вратоврски на јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас