• Обновено
Alivia Ford Women's Women's Plus Size Crepped Flare High-Law Fray Hem Jean

Alivia Ford Women's Women's Plus Size Crepped Flare High-Law Fray Hem Jean

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Крива-ovingуби-исечени фармерки од Аливија Форд ќе пукаат директно на врвот на вашата листа што мора да имате. Трендовски искривен полите и тенок вклопување се само повеќе причини зошто ќе се за inубите во овие фармерки. Alivia Ford Women's Women's Plus Size Crepped Flare High-Low Fray Hem Jean.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас