• Обновено
Сет на Дизни Мини Цум Цум Рапунзел

Сет на Дизни Мини Цум Цум Рапунзел

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Комплетот на Disney Mini Tsum Tsum Rapunzel вклучува карактери што се гушкани, сакани и стабилни. Вашето малечко може да се гушка со нив ноќе и да ги натрупа во забавни комбинации во текот на денот. Направени со 100 проценти полиестерски материјали, овие кадифни играчки Tsum Tsum Rapunzel имаат пријатно меко и нејасно чувство. Disney Mini Tsum Tsum Rapunzel Set : Huggable, сакан и стабилен. 100 проценти полиестер. Опсег на возраст : раѓање и нагоре.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас