• Обновено
Уникатни поволни цени дама истегнат пиштол без прсти на прсти на лежерна рака потопла ракавица пар сива боја

Уникатни поволни цени дама истегнат пиштол без прсти на прсти на лежерна рака потопла ракавица пар сива боја

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Лејди истегнување на патеката без прсти на прсти, потопла ракавица за ракавици за ракавици : Должина на лактот, пиштол, истегнат, обичен, без прсти на ракавици, прекрасна декорација за вас да ја користите во есен или зима. Заштитете ги рацете од ладен воздух. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека оваа ставка одговара пред да нарачате. Рамна големина : 36 x 9cm/14 1/8 x 3 1/2 инчи (L*W); Fit Palm Girth : 19 - 26cm/7 1/2 - 10 1/4inches; погоден за : унисекс . стил : лактот висок; без прсти со пиштол; тенка и лесна, погодна за есенска содржина на пакет : 1 пар X без прсти нараквици. Машинско миење ладно. Лесни и нараквици за вдишување, стилски за дами и господа. Почека добра ставка за есен и зима.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас