• Обновено
Орбиц рачно изработена перница за фрлање

Орбиц рачно изработена перница за фрлање

DEN 463.84

Залиха
Во продавницата

Додадете поп боја со овој дизајнерски кружен фрлање перница во виолетова и маслиново бои. Предната ткаенина на оваа трендовски декоративна перница е мешавина од полиестер и рајон во виолетова и маслиново бои; Потекло : Боја на ткаенината на САД : Тан невидлив патент за прилагодена форма на перница за перница : Даун алтернативен полифил (вклучен) достапен во различни големини, еднострано или двострано. * Рачно изработено во САД * * Хипоалергичен надолу алтернативна полиција * Содржина на ткаенина : 55%полиестер/45%рајон * боја : виолетова, маслинка, црвена * големина : двострана 26 "x 26 " Орбиц рачно изработена перница.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас