• Обновено
Силверхил Роден И Израснат Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Силверхил Роден И Израснат Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Сребрена Маица Родена И Израсната го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Има Силверхил Роден И Израснат отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас