• Обновено
Ixir HTC Desire Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од Truwire {Car Charger + Micro USB кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење Користете двојни напони до 50% побрзо полнење

Ixir HTC Desire Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од Truwire {Car Charger + Micro USB кабел} Вистинско дигитално прилагодување

DEN 239.84

Залиха
Во продавницата

Доживотно гаранција IXIR HTC Desire 626 Полнач Micro USB 2.0 Кабел комплет од Truwire {Car Charger + 2 Micro USB кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони за до 50% побрзо полнење!.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас