• Обновено
Мармонт Хил во движење од Ловиса Олив Сликарство печати на бело дрво

Мармонт Хил во движење од Ловиса Олив Сликарство печати на бело дрво

DEN 2601.60

Залиха
Во продавницата

Печатење на ликовна уметност УВ со мастило на бело дрво од уметноста на уметноста Мармонт Хил од Ловиса Оливвуд парчињата се избрани со фини занаетчии за печатење на Мармонт Хил „во движење“ од Ловиса Олив Сликарство на печатење на бело дрво : ликовна уметност УВ мастило печатење на бело Вуд од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Уметнички дела од Ловиса Олив. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас