• Обновено
Сет на кралица на праска и даб со 4 парчиња, печатење на медалјонски медалјон

Сет на кралица на праска и даб со 4 парчиња, печатење на медалјонски медалјон

DEN 237.92

Залиха
Во продавницата

Комплетот за медалјонски листови Peach & Oak Ditsy се одликува со мека микрофибер текстура за бујно свилен допир, прекрасно чувство на мека рака и прилагодени хем за завршен изглед. Природно, без брчки и отпорен на згаснување, овој 100% полиестер, печатен сет за микрофибер, обезбедува прекрасно ажурирање на декор на вашата спална соба и е совршен избор за обичен стил. Тргнете ја сувата ниска топлина. Боја : Мулти на бело. Машина за перење. Комплетна/кралица : (1) рамен лист, (1) вграден лист и (2) стандардни перници за стандардна големина. Затегнете се во удобност, блаженство и живописна боја со овој жив сет на листови. Вклучениот еластичен вграден лист ги сместува душеците до 14-инчи длабоко за оптимално вклопување.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас