• Обновено
Црвен кап -машка лабава фит Дунгареј

Црвен кап -машка лабава фит Дунгареј

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Овие тексас дунгари ќе ве одржуваат да ја правите вашата најдобра работа за цело време кога сте на часовникот. Тие нудат многу простор за складирање за сите ваши најкористени алатки и се изработени од тексас во тешка категорија за крајна издржливост и удобност. Овие дунгари се исто така доволно тешки за да се справат со најтешките индустриски циклуси на миење со користење на тројни иглави на споеви. Лабавото вклопување со ажуриран пораст се наоѓа малку под природната половината. Директната нога се вклопува во текот на работните чизми. Тројната игла падна на аутсам, седиштето и цвест на кревање . Бартаки на стресните точки. Индустриски алишта пријателски.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас