• Обновено
Колекција на паричникот на зглобот на Кјана Кјана од Миа К

Колекција на паричникот на зглобот на Кјана Кјана од Миа К

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Колекцијата MKF Candra Crossbody Handbag By Mia K. Известување : Оваа дизајнерска торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема поврзаност со Миа Фароу. Материјал : Направено од висококвалитетна веганска кожа. Поставена ткаенина. Функција : Дизајниран со луксузен хардвер на златен тон. Затворање на привремено. Каиш на рамената на ланецот. Мазна зрнеста текстура. Ockебови : Внатрешноста има пространа оддел со две лизгања во џебови стандардно вклопување за телефон или мали најважни работи како што се копчињата и џебот на wallидот. Мерења : 10.2 Во L x 7.5in H X 2,7 во D. Прилагодлива лента за рамо се протега на 48 во дами рачки, носете ги сите паричници за рачен зглоб, дизајнерски зглоб, дизајнерски рачки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас