• Обновено
Азриски Рамни Влечки Жени Нов Тексас Кадифен Крст Сандали и Влечки

Азриски Рамни Влечки Жени Нов Тексас Кадифен Крст Сандали и Влечки

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

краток опис НЕ е достапен ЗАШТИТА НА ПЕТИЦАТА : ремените За потпетици Се меки и можат да го намалат триењето и да ја заштитат вашата пета од блистер кога одите долго време. Врз основа на еластична гума, специјално додадовме влошка од латекс, природен слој од латекс, мек сунѓер со висока еластичност на ѓонот за да одговара на чашата со длабока пета. Повод : Совршен За Училиште, Улица, Плажа, секојдневно Носење, Забава, Одмор, на Отворено итн. Мулти-боја за цела година носење. Супер лесен и лесен за носење, одличен за усогласување со вашите сандали, римски чевли, носење со капа и уживање во оваа летна вокација. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас