• Обновено
Подобри домови и градини Ултра мека Нели карирана 3-парчиња ватенка сет, близнак близнак-xl, сина

Подобри домови и градини Ултра мека Нели карирана 3-парчиња ватенка сет, близнак близнак-xl, сина

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Однесувајте се кон неодоливо освежување на постелнината за повеќе стилски ноќен сон со подобри домови, едноставно машинско миење во студ по упатства за етикета. Достапно во близнаци, полни/кралици и кралски големини. · Двоен сет вклучува : ватенка (68 "x 86" со печатено 0,5 "врзување), една перница срам (20" x 26 "со печатено 0,5" врзување), една ватирана перница за украси (16 "x 16") · целосна/кралица Сет вклучува : ватенка (90 "x 92" со печатено 0,5 "врзување), две шами за перници (20" x 26 "со печатено 0,5" врзување), една ватирана перница за декор (16 "x 16") · Кинг сет вклучува : ватенка (104 "x 92" со печатено 0,5 "врзување), две шами за перници (20" x 36 "со печатено 0,5" врзување), една ватирана перница за украси (16 "x 16") · дизајнирани во траен 100% 120 GSM микрофибер за Долг живот и задржување на бојата со 100% полиестерско полнење · Лесно за грижа за, едноставно машинско миење во студ по упатства за етикета · Достапно во цврсто сино и јаглен со координација на карирана трим за да одговара на скоро секој декор во спалната соба · Синиот модел # 576182149 (близнак сет ), 576182160 (целосен/сет на кралица), 576182154 (сет Кинг) · Модел на јаглен # 576182150 (близнак), 576182166 (целосен/сет на кралица), 576182158 (Кинг сет).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас