• Обновено
DesignArt 'Ретро луксузни бранови во сина и злато VIII' модерен панел за завеси од средниот век

DesignArt 'Ретро луксузни бранови во сина и злато VIII' модерен панел за завеси од средниот век

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој ретро луксузни бранови во злато и сина VIII завеса . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба Вие . ткаенината Faux-linen е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој Blue Curtain на целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни и не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : сина. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас