• Обновено
1 2 W 8 D 16 H Медитерански мазен corbel w backpate, западен црвен кедар

1 2 W 8 D 16 H Медитерански мазен corbel w backpate, западен црвен кедар

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 5 1/2 "W x 8" D x 16 "H Медитерански мазен корбел w/backpate, западен црвен кедар.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас