• Обновено
Црната листа на Splinter Cell, Ubisoft, XBO 360, 008888527466

Црната листа на Splinter Cell, Ubisoft, XBO 360, 008888527466

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Сем и неговиот тим мора да ги ловат овие терористи со какви било неопходни средства и да ја запрат одбројувањето на црната листа пред да достигне нула. Ви беше дадена крајна слобода да ги заштитите невините од терористичките напади на црната листа познати како - слобода да се користи неограничена сила, да се пробие секој закон и да станете најсмртоносни оперативни глобуси. 4 -та ешалон е целосно мобилна единица за опции со неограничени ресурси и најсовремена технологија на бродот на репродуцираниот скришум авиокомпанија, Паладин.Соединетите држави имаат воено присуство во две третини од земјите низ целиот свет. -Межи целосно интегрирано искуство : Сем и неговиот тим се свесни за терористички напади во реално време благодарение на интерфејсот за стратешка мисија (СМИ).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас