• Обновено
Машки Секач И Бак Сиво Бело Њујорк Јенкис Доблест Еко Пике Микро Лента Голема И Висока Рециклирана Четвртина-Патент Пуловер

Машки Секач И Бак Сиво Бело Њујорк Јенкис Доблест Еко Пике Микро Лента Голема И Висока Рециклирана Четвртина-Патент Пуловер

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Додадете дополнителен слој на денот на вашата игра погледнете со грабање на Овој Њујорк Јенки Доблест Еко Пике Микро Лента Голема И Висока Рециклирана Четвртина-Патент Пуловер Врвот Од Машина И Бак. Одликувајќи се со јасна тимска графика и ув заштита, овој врв е совршен за покажување на вашата фандом и блокирање на штетните сончеви зраци. Погрижете се сите да знаат каде лежи вашата верност со овој Пуловер На Њујорк Јенкис. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Технологијата Dry Tec ја отстранува потта и обезбедува заштита од 25+ UPF. Официјално лиценциран. 1/4-Поштенски. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 48% Рециклиран Полиестер/47% Полиестер/5% Спандекс Пике. Долг ракав. Потсмеваат вратот. Увезени. Сублимиран модел.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас