• Обновено
Ветер ’n оди мини предводен фенер

Ветер ’n оди мини предводен фенер

DEN 1454.40

Залиха
Во продавницата

Кога е потребна амбиентална светлина во вашиот RV, шатор или камп, овој компактен фенер е идеален додаток. Безбедно е за вас и околината затоа што не бара гориво и нема батерии. Прави одлична ноќна светлина за деца! Хемија на батерии на ветерници за ветерници на мини LED : Литиум јон (Li-Ion). Вградени уреди : Полнач за мобилни телефони. Хемија на батерии : литиум јон (li-јон). Вградени уреди : Полнач за мобилни телефони. Влезен напон : 12 V DC. Пакувана количина : 6 / пакет. Извор на електрична енергија : Снабдување со ДЦ, снабдување со наизменична струја, батерија. Влезен напон : 12 V DC. Пакувана количина : 6 / пакет. Извор на електрична енергија : Снабдување со ДЦ, снабдување со наизменична струја, батерија.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас