• Обновено
Време и време женско двојно крпа вратоврска миди миди фустан

Време и време женско двојно крпа вратоврска миди миди фустан

DEN 489.28

Залиха
Во продавницата

Времето и Tru женскиот врзан фустан е сладок додаток на вашата секојдневна гардероба. Противната силуета и вратоврските ленти за рамо го прават ова модерен и удобен стил. Облечете го со навивачки сандали со потпетици или пар со станови или слајдови со едноставен накит за едноставен, но стилски изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврста или печатена двојна крпа; врски на ленти за рамо. Време и време на женското вратоврскоста на рамото.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас